هلدینگ بازرگانی فراهوش و دانش

بازرگانی فراهوش و دانش در سال ۱۳۸۰ در تهران شکل گرفت و اول بصورت یک بازرگانی فعال در حوزه موبایل و کامپیوتر و واردات از چین کلید خورد . بعد از آن با توجه به حجم واردات نیاز به تامین مالی کالا های وارداتی دغدغه اصلی مدیران شد . لاجرم بخش صادرات به دلیل تامین یوان واردات شکل گرفت . به دلیل مشکلات واردات مستقیم به ایران دفتر دبی فعال گردید و همچنین یک دفتر در هنگ کنگ و ارمنستان  .

حال بازرگانی فراهوش و دانش با چندین سال تجربه و دفاتر خود در کشور چین و امارات و ارمنستان و تهران آماده است خدمات ویژه و منحصر بفردی را ارایه نماید . با ما در ارتباط باشید .

 

ارائه دهنده خدمات متنوع بازرگانی اعم از حواله ارز ، صادرات و واردات از شرکت های معتبر خارجی و حمل و نقل بین المللی و ترخیص می باشد که هدف اصلی این بازرگانی گسترش تجارت و پیشرفت روز افزون تمام مردم ایران در زمینه اقتصاد و تجارت می باشد.
مدیریت متمرکز، نیروهای متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان صنعت بانکی، بیمه، حمل و نقل وحقوق بازرگانی این بازرگانی را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری (حوالجات ارزی ،واردات و صادرات، ترخیص و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد.

یکی از نقاط قوت این مجموعه گردآوری افراد بسیار با تجربه در همه زمینه های تجارت خارجی میباشد. تجارت خارجی به مثابه یک زنجیر با تعداد حلقه های زیادی میباشد که تلاش این مجموعه که توانسته آن را از جمله بازرگانیهای منحصر به فرد درآورد این است که قادر به این بوده است که تمام حلقه های تجارت خارجی را در کنار هم و همراه هم متصل و غیر قابل انقطاع در کنار خود نگه دارد. تنوع خدمات  ویژگی منحصر به فرد این مجموعه می باشد یعنی از ابتدا تا انتهای مسیر تجارت خارجی(صادرات یا واردات) در کنار مشتریان خود میباشد. از دیگر رموز موفقیت بازرگانی فراهوش و دانش سرعت، دقت و صداقت در کلیه عملیات اجرایی و نیز ارائه مناسب ترین راهکارها برای حفظ  منافع اقتصادی مشتریانی که افتخار همکاری با ایشان را داشته ایم بوده است.

استراتژی :

—        ۱- گسترش تبلیغ در بازار جهت شناساندن شرکت به بازار و افزایش سهم بازار تا کاستی هایی مثل موقعیت جغرافیایی را کم رنگ کنیم.

—        ۲- گسترش فعالیت بازرگانی و تبلیات جهت گسترش بازار در کشور های خارجی.

—        ۳- برقراری ارتباط بین تاجر ایرانی و تاجر خارجی که مایل به سرمایه گذاری در ایران هستند ولی چگونگی کار در ایران را نمیدانند.

—

هدف:

—         هدف ما خدمت به بازرگانان,تولیدکنندگان,واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز جهت توسعه تجارت بین المللی و صنعت ایران عزیز میباشد و درنتیجه:

—         هدف نهایی ما سربلندی و پیشرفت میهن عزیزمان ایران بزرگ میباشد